„Baskonia“ patyrė dramatišką pralaimėjimą prieš UCAM ekipą

LRT.lt2021.10.24 22:59

Dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa (3/4) dramatiškai nusileido Mursijos UCAM (5/2).

Vitorijos ekipa pralaimėjo rezultatu 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21).

Beveik visą laiką atsilikinėjusi Vitorijos ekipa priešininkus prisivijo jau trečiajame kėlinyje, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje užvirė kova taškas į tašką.

Likus kiek mažiau nei 3 minutėms rezultatą galiausiai persvėrė „Baskonia“ (77:76). Komandos apsikeitė taškais ir likus minutei vėl priekyje buvo UCAM ekipa (79:80) ir šį pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Rokas Giedraitis per 21 minutę pelnė 5 (0/1 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Tiesa, lietuvis patyrė traumą ketvirtajame kėlinyje, išsisuko čiurną ir aikštę paliko tik su komandos draugų pagalba.

Tadas Sedekerskis aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 3 (1/1 dvit., 1/4 baud. met.) taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 10 naudingumo balų.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Isaiah Tayloras, kuris pelnė 16 taškų.

„Baskonia“ gretose naudingiausias buvo Jaysonas Grangeris, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.