2021.10.24 21:34

Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ liko vienintele Ispanijoje nepralaimėjusia ekipa

LRT.lt2021.10.24 21:34

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (7/0) iškvojo dramatišką pergalę Ispanijoje.

„Barcelona“ rezultatu 75:73 (23:11, 12:12, 23:26, 17:24) įveikė „Unicaja“ (3/4) krepšininkus ir po to, kai sekmadienį pralaimėjo Madrido „Real“ ekipa liko vienintele Ispanijos pirmenybėse nepralaimėjusia ekipa.

Beje, tai jau 12-oji „Barcelona“ pergalė paeiliui jei skaičiuotume ir pergales pasiektas Eurolygoje.

R. Jokubaitis per 12 minučių pelnė 2 (1/2 dvit., 0/1 trit.) taškus, atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko -1 naudingumo balą.

„Barcelona“ užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 12 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje kiek agresyviau žaidusi „Unicaja“ neleido nutolti katalonams.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Unicaja“ patampė nervus katalonų ekipai, atliko spurtą 10:0 ir atsilikimą likus minutei sumažino iki dviejų taškų.

Likus 49 sek. vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Kyle`as Kuričius, o likus 9 sekundėms vieną iš dviejų baudos metimų pataikė T. Abromaitis ir „Unicaja“ atsilikimą vėl sumažino iki dviejų taškų. „Unicaja“ vėl ėmėsi pražangų taktikos, bet „Barcelona“ krepšininkams daugiau ranka nedrebėjo ir nors „Unicaja“ pataikė paskutinį metimą, bet katalonai galėjo švęsti pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė Kyle`as Kuričius, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Unicaja“ komandoje išsiskyrė Michealas Ericas, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.