2021.10.24 20:02

Motiejūno vedama „Monaco“ iškovojo pergalę Prancūzijoje

LRT.lt2021.10.24 20:02

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa iškovojo pergalę Prancūzijos krepšinio lygoje.

„Monaco“ 74:66 (20:17, 21:23, 6:16, 27:10) palaužė Po Ortezo „Elan Bearnais“ ekipą .

D. Motiejūnas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Aukštaūgis per 18 minučių pelnė 15 (7/12 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud. met.) taškų, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Trečiajame kėlinyje į priekį išsiveržė Po Ortezo ekipa, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje galingai spurtavusi (18:0) „Monaco“ ekipa sugebėjo paveržti pergalę.

D. Motiejūnui talkino 12 taškų pelnęs Robas Grayąus. Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose pasirodė 15 takų pelnęs Justinas Bibbinsas.

„Monaco“ ekipai šiose rungtynėse nepadėjo Mike`as Jamesas.