2021.10.24 20:25

Salaho vedama „Liverpool“ sutriuškino „Manchester United“ ekipą

LRT.lt2021.10.24 20:25

Užtikrintą pergalę „Premier“ lygoje pasiekė „Liverpool“ ekipa, kuri amžinų priešininkų akistatoje palaužė savo sirgalių akivaizdoje žaidusius „Manchester United“ futbolininkus.

„Liverpool“ pergalę pasiekė rezultatu .

Liverpulio ekipa smogė labai anksti. Jau 5-ą minutę pasižymėjo Mohamedo Salaho perdavimo sulaukęs Naby Keita, o 13-ą minutę po sumaišties „Man Utd“ gynyboje pranašumą padvigubino Diogo Jota.

Tuomet pirmajame kėlinyje savo žodį tarė M. Salahas, kuris įvarčius pelnė 38-ą ir 45+5 min.

Antrajame kėlinyje apsukų M. Salahas nemažino, pelnė dar vieną įvartį 50-ą minutę ir surinko „hat-tricką“.

Triuškinimo fone „Manchester United“ situacija dar labiau pablogėjo – 60-ą minutę raudoną kortelę po VAR peržiūros prieš save išvydo Paulis Pogba ir „Man Utd“ liko rungtyniauti mažumoje.

Toks beviltiškas komandos žaidimas nepatiko „Manchester United“ sirgaliams, kurie masiškai iš tribūnų traukti pradėjo iki rungtynių pabaigos likus dar dideliam laiko tarpui.

„Premier“ lygoje sekmadienį įvyko dar dvejos rungtynės.

„Leicester City“ ekipa 2:1 įveikė „Brentford“ futbolininkus.

14-ą minutę „Leicester“ į priekį nuostabiu galingu smūgiu išvedė Youri Tielemansas, bet 60-ą minutę Mathias Jorgensenas išlygino rezultatą. Pergalingą „Leicester“ įvartį 73-ią minutę pelnė Jamesas Maddisonas.

Pergalę pasiekė ir „West Ham United“ futbolininkai, kurie 1:0 palaužė „Everton“ ekipą.

Vienintelio įvarčio autoriumi šiose rungtynėse tapo Michailas Antonio, kuris pasižymėjo 72-ą rungtynių minutę.