2021.10.24 19:12

„El Clasico“ griausmas: „Real“ išvykoje palaužė „Barcelona“ ekipą

LRT.lt2021.10.24 19:12

„El Clasico“ vadinamame Madrido „Real“ ir „Barcelona“ susitikime „La Liga“ pirmenybėse triumfavo karališkosios ekipos futbolininkai.

Karališkasis Madrido klubas pergalę šventė rezultatu 2:1. Tai buvo jau ketvirtoji Madrido klubo pergalę prieš „Barcelona“ paeiliui.

Nors rungtynės prasidėjo lėtai, bet progą jau pirmajame kėlinyje rado „Real“ futbolininkai – 32-ą minutę kontrataką pradėjęs Davidas Alaba galiausiai atsidūrė jos smaigalyje ir paleido galingą smūgį į „Barcelona“ vartų kampą, o vartininkas jau apginti vartų nesugebėjo.

Tai buvo pirmasis D. Alaba įvartis vilkint „Real“ marškinėlius ir pirmasis jo įvartis „El Clasico“.

Besibaigiant rungtynėms pergalę įtvirtino antras „Real“ įvartis. 90+4 min., jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Lucas Vazquezas.

Tiesa, paguodos įvartį jau visiškai besibaigiant rungtynėms rado ir „Barcelona“ – 90+7 min. įvartį pelnė Sergio Aguero.

Sekmadienį pergalę pasiekė ir „Sevilla“ ekipa, kuri 5:3 galiausiai įveikė Valensijos „Levante“ futbolininkus.

Po šių rungtynių „Real“ ir „Sevilla“ ekipos turi surinkusios po 20 taškų, bet pirmoje turnyrinės lentelės vietoje rikiuojasi Madrido ekipa.