2021.10.24 16:12

Eurolygos ekipų pasirodymai vietiniuose frontuose: pralaimėjimus patyrė trys komandos, „Bayern“ prarado Waldeną

atnaujinta 20.30
LRT.lt2021.10.24 16:12

Madrido „Real“ (6/1) ekipa Ispanijoje patyrė netikėtą pralaimėjimą.

„Real“ rezultatu 70:75 (21:14, 14:21, 17:18, 18:22) nusileido Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (5/2) ekipai.

Iki šiol be pralaimėjimų Ispanijoje žengusi „Real“ ekipa rungtynes pradėjo sėkmingai, tačiau jau antrajame kėlinyje pabudusi Las Palmo ekipa panaikino jų pranašumą ir galiausiai išlygino rezultatą.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau galiausiai prieš lemiamą ketvirtį vieno taško pranašumą turėjo Las Palmo krepšininkai.

Ketvirtajame kėlinyje „Herbalife Gran Canaria“ ekipa spėjo susikrauti ir 10 taškų persvarą, „Real“ ją panaikino, tačiau galiausiai krito šiose rungtynėse.

Rezultatyviausiai Las Palmo ekipoje žaidė Artiomas Pustovijus, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Madrido ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 18 taškų pelnęs 13 kamuolių atkovojęs ir 31 naudingumo balą surinkęs Walteris Tavaresas.

VTB lygoje pralaimėjimą patyrė Kazanės „Uniks“ (3/1) ekipa, kuri 76:81 (12:26, 25:20, 24:14, 15:21) krito prieš Saratovo „Avtodor“ (3/1).

Kazanės ekipa intrigą į rungtynes sugražino trečiajame kėlinyje ir panaikino deficitą, bet galiausiai paleido pergalę iš rankų ketvirtajame kėlinyje.

Geriausiai Saratovo ekipoje pasirodė Philipas Scrubbas ir Jaronas Johnsonas, kurie pelnė po 15 aškų.

Kazanės ekipos neišgelbėjo Lorenzo Brownas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Vokietijoje jau trečią kartą suklupo Berlyno ALBA (2/3), kuri 59:65 (16:11, 19:22, 11:12, 13:20) pralaimėjo „Gottingen“ (3/1) krepšininkams.

ALBA galėjo iškovoti pergalę rungtynių pabaigoje, bet užtikrinčiau sužaidę „Gottingen“ krepšininkai įtvirtino pergalę.

ALBA ekipoje geriausiai žaidė Oscaras Da Silva, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Nugalėtojus į priekį vedė 18 taškų pelnęs ir 5 kamuolius atkovojęs Kamaras Baldwinas.

Tuo tarpu 3-ią pergalę Vokietijoje pasiekė Miuncheno „Bayern“ (3/1), kurie 79:50 (25:18, 25:12, 15:6, 13:14) palaužė Frankfurto „Skyliners“ (0/5).

Nors pergalę pasisekė pasiekti lengvai, bet traumą patyrė Corey Waldenas, kuris antrojo kėlinio pradžioje išsisuko čiurną ir į aikštę negrįžo.

Graikijoje Pirėjo „Olympiakos“ ekipa tik po pratęsimo susitvarkė su Salonikų „Iraklis“ ekipa, kurią galiausiai nugalėjo rezultatu 96:90 (15:13, 21:21, 27:20, 15:24, 18:12).

Rezultatyviausiai Pirėjo ekipos gretose žaidė Aleksandaras Vezenkovas, kuris pelnė 24 taškus, o Salonikų ekipoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs ir 11 kamuolių atkovojęs Giannis Agravanis.

Pergalę Graikijoje taip pat iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, kuri 77:62 (20:29, 21:12, 22:12, 14:19) įveikė Atėnų „Peristeri“ krepšininkus.

Vilerbano ASVEL ekipa Prancūzijoje 94:81 (23:18, 22:18, 23:25, 26:20) įveikė „Champagne Basket“ krepšininkus.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė 26 taškus pelnęs ir 11 kamuolių atkovojęs Youssoupha Fallas.