2021.10.24 15:10

Sėkmingas Veličkos žaidimas padėjo Neapolio ekipai pasiekti netikėtą pergalę

LRT.lt2021.10.24 15:10

Arno Veličkos atstovaujama Neapolio „GeVi Basket“ (2/3) ekipa iškovojo sunkią pergalę Italijos krepšinio pirmenybėse.

Neapolio ekipa 92:89 (23:20, 25:17, 20:21, 24:31) įveikė iki šių rungtynių nesuklupusius Bolonijos „Virtus“ (4/1) krepšininkus.

A. Velička per 16 minučių pelnė 11 taškų (2/2 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Neapolio ekipa susikrovė pranašumą antrajame kėlinyje, kurį sugebėjo išsaugoti ir trečiojo kėlinio metu. Ketvirtajame kėlinyje į rimtą kovą pakilo Bolonijos krepšininkai, kurie deficitą buvo sumažinę iki vieno taško, bet „GeVi Basket“ taikliais baudų metimais išlaikė pergalę savo rankose.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė Markisas McDuffie, kuri pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Bolonijos komandoje žibėjo Kyle`as Weemsas, kuris pelnė 23 taškus ir surinko 19 naudingumo balų.