2021.10.24 12:34

JAV vykstančiame dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ išdalinti pirmieji medalių komplektai

LRT.lt2021.10.24 12:34

JAV ir toliau tęsiasi pasaulio dailiojo čiuožimo taurės „Grand Prix“ varžybos, kuriose buvo išdalinti pirmieji medaliai.

Po vyrų laisvosios programos paaiškėjo nugalėtojai.

Aukso medalį iškovojo Vincentas Zhou, kuris išvis surinko 295,56 taško, o laisvojoje programoje surinko 198,13 taško. Sidabras atiteko japonui Shoma Uno, kuris savo sąskaitoje išvis turi 270,86 taško, o trečioje vietoje kiek netikėtai liko Nathanas Chenas, kuris išvis surinko 269,37 taško ir jį iki medalio pakylėjo pasirodymas laisvojoje programoje.

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. JAV „Didysis prizas“. Vyrai. Laisvoji programa

Po porų pasirodymų dailiojo čiuožimo laisvojoje programoje aukso medaliai atiteko Rusijos porai Jevgenijai Tarasovai ir Vladimirui Morozovui (222,5 tšk.). Sidabru pasipuošė Japonijos atstovai Riku Miura ir Ryuichi Kihara (208,2 tšk.), o bronza atiteko kitai Rusijos porai – Aleksandrai Boikovai ir Dmitrijui Kozlovskiui.

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. JAV „Didysis prizas“. Poros. Laisvoji programa

Pasirodymus taip pat pradėjo moterys.

Trumpojoje programoje geriausiai pasirodė rusės – pirmą vietą užėmė Aleksandra Trusova (77,69 tšk.), antroje vietoje liko Daria Usačeva (76,71 tšk.), o trečioje vietoje liko Ksenija Sinicyna (71,51 tšk.)

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. JAV „Didysis prizas“. Moterys. Trumpoji programa

Šokių ant ledo porų pasirodymus geriausiai pradėjo amerikiečiai Madison Hubbell ir Zachary Donohue (83,58 tšk.), antroje vietoje liko kita JAV pora Madison Chock ir Evanas Batesas (82,55 tšk.), o trečioje vietoje liko kanadiečiai Laurence Fournier Beaudry ir Nikolajus Sorensenas (75,33 tšk.).

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. JAV „Didysis prizas“. Šokiai ant ledo. Trumpoji programa