2021.10.24 07:51

Arti trigubo dublio buvęs Dončičius padėjo „Mavericks“ iškovoti pirmąją pergalę

LRT.lt2021.10.24 07:51

Dalaso „Mavericks“ (1/1) ekipa pasiekė pirmąją pergalę naujajame NBA sezone.

„Mavericks“ rezultatu 103:95 (18:25, 27:26, 29:21, 29:23) įveikė Toronto „Raptors“ (1/2) krepšininkus.

Rungtynės geriau prasidėjo „Raptors“ komandai, kuri netrukus turėjo susikrovusi dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių galiausiai pirmavo 6 taškais.

Bet „Mavericks“ krepšininkai trečiajame kėlinyje rimtai kibus Torono krepšininkams į atlapus ir prieš lemiamą ketvirtį jau patys buvo priekyje 2 taškais. Galiausiai po atkaklios kovos, pergalę savo rankose išlaikę Dalaso ekipa.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė Luka Dončičius – slovėnas per 39 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tiesa, 5 kartus suklydo.

Toronto ekipoje sužibėjo 23 taškus pelnęs OG Anunoby.

„Mavericks“: L. Dončičius (12 rez. perd., 9 atk. kam.) 27, T. Hardaway`us 25, K. Porzingis (10 atk. kam.) 18, D. Finney`us-Smithas ir D. Powellas po 11.

„Raptors“: O. Anunoby 23, F. VanVleetas 20, S. Barnesas 17, G. Trentas 12, P. Achiuwa 10.