2021.10.24 07:39

Valančiūnas buvo sužvėrėjęs po krepšiais, bet „Pelicans“ lieka be pergalių

LRT.lt2021.10.24 07:39

Naujojo Orleano „Pelicans“ sezono startas tikrai nėra rožėmis klotas – „Pelicans“ pralaimėjo jau trečiąsias rungtynes paeiliui.

Naujojo Orleano ekipa 89:96 (27:28, 14:26, 26:15, 22:27) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (2/0) krepšininkams.

J. Valančiūnas „Pelicans“ ekipai per 36 minutes pelnė 20 (6/10 dvit., 8/8 baud. met.) taškų, atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, pėrėmė du kamuolius, blokavo vieną varžovų metimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Pelicans“ ekipa sunkiai pradėjo rungtynes, strigo puolime ir galiausiai prieš ilgąją pertrauką turėjo 13 taškų deficitą. Tačiau trečiajame ketvirtyje prabudę „Pelicans“ sugebėjo ištirpydti beveik visą deficitą ir sumažinti jį iki dviejų taškų.

Tačiau, panašu, kad iki galo persverti rungtynėms „Pelicans“ neužteko taškų, o atsilaikiusi „Timberwolves“ ekipa išlaikė pergalę savo rankose.

„Timberwolves“ ekipoje rezultatyviausiu tapo Karlas-Anthony Townsas, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

J. Valančiūnui šiose rungtynėse puikiai talkino Brandonas Ingramas, kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“: K. Townsas 25, A. Edwardsas 19, D. Russellas ir N. Reidas po 12.

„Pelicans“: B. Ingramas 30, J. Valančiūnas (17 atk. kam.) 20, N. Alexanderis-Walkeris (14 atk. kam.) 14, D. Grahamas 11.