2021.10.24 07:26

Po dar vienos pratęsimo dramos – pirmoji Sabonio atstovaujamos „Pacers“ ekipos pergalė

LRT.lt2021.10.24 07:26

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (1/2) ekipa galiausiai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.

„Pacers“ 102:91 (28:24, 28:22, 8:17, 22:23, 16:5) įveikė Majamio „Heat“ (1/1) ekipą.

D. Sabonis per aikštėje praleistas 43 minutes pelnė 17 (8/14 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud. met.) taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Pacers“ ekipa po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų pranašumą, bet tragiškas trečiasis kėlinys neleido jo išlaikyti ir prieš lemiamą ketvirtį Indianos ekipa pirmavo vos vienu tašku (64:63).

Ketvirtajame kėlinyje į priekį ilgą laiką buvo išsiveržusi „Heat“ komanda, bet likus pusantros minutės po Oshae Brissetto baudos metimo „Pacers“ buvo priekyje 3 taškais. Tačiau likus 51 sek. tritaškį pataikė Tyleris Herro, komandos prametė savo metimus ir veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Pratęsime žibėjo „Pacers“ ekipa ir iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai „Pacers“ ekipoje žaidė šių metų naujokas, 13-as 2021 m. naujokų biržos šaukimas Chrisas Duarte. Jaunasis talentas Indianos ekipai pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Heat“ ekipoje išsiskyrė 30 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs T. Herro.

„Pacers“: C. Duarte 19, M. Brogdonas (14 atk. kam.) ir O. Brisettas po 18, D. Sabonis (12 atk. kam.) 17, J. Lambas 12.

„Heat“: T. Herro (10 atk. kam.) 30, J. Butleris (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 19, B. Adebayo (16 atk. kam.) 17, D. Robinsonas 14.