Sportas

2021.10.23 20:32

Pastabų po pergalės turėjęs Zdovcas – apie žaidimo paieškas, traumuotus žaidėjus ir pamainą Lauvergne`ui

LRT.lt2021.10.23 20:32

Kauno „Žalgiris“ LKL pirmenybėse neturėjo per daug vargo su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa ir pasiekė pergalę rezultatu 102:77, tačiau Kauno ekipos strategas Jure Zdovcas turėjo nemažai pastabų dėl savo komandos pasirodymo.

„Man kiekvienos rungtynės yra svarbios, nes mes neturime laiko treniruotėms, tad nesvarbu prieš ką žaidžiame. Bandžiau išnaudoti šias rungtynes tam, kad parodyčiau žaidėjams savo stilių ir tai ko noriu aikštelėje. Mes nesame net arti to vaizdo, kokį norėčiau matyti. Dėl to ilgai neleidau Tito Sargiūno.

Pelnėme 100 taškų, bet gynyba buvo prasta – nenoriu nieko nuvertinti, bet negalime praleisti tiek taškų iš tokios jaunos komandos. Gerai gynemės gal 20 minučių, čia to pakako, bet Eurolygoje neužteks“, – rungtynes komentavo J. Zdovcas.

Kitą savaitę „Žalgirio“ laukia dviejų komandų iššūkiai – žalgiriečiai susikaus su Tel Avivo „Maccabi“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ ekipomis. J. Zdovcas teigė, kad prieš Eurolygos dvigubą savaitę per daug negalvoja apie jėgų tausojimą.

„Gal tai yra svarbu, bet jie yra profesionalai. Esu žaidęs sezonus, kur reikėjo žaisti ir 100-ą rungtynių. Svarbu paskirstyti minutes, bet kai kuriems žaidėjams reikia žaisti ir daugiau. Turime tris traumuotus žaidėjus ir negalime niekam leistis ilsėtis“, – kalbėjo J. Zdovcas.

Vis dar nėra aiški situacija dėl traumuotų Emmanuelio Mudiay ir Janio Strelnieko, bet „Žalgirio“ strategas vylėsi, kad jau išvys juos rungtynėse.

„Turiu sulaukti rytojaus treniruotės, jie negali tiesiog pradėti žaisti. Medicininis personalas sakė, kad jie jau turėtų žaisti, bet pamatysime“, – teigė J. Zdovcas.

Šeštadienį paaiškėjo, kad Joffrey Lauvergne`ui prireiks operacijos ir į aikštę jis sugrįžti galės tik sausio pabaigoje.

„Turime rasti tinkamą žaidėją. Gal jis bus penktos pozicijos žaidėjas, gal gebantis žaisti ir penktoje ir ketvirtoje pozicijoje. Svarbiausia yra rasti tinkamą žaidėją, o rinkoje nėra lengva rasti tinkamą žaidėją, kuris mums galėtų padėti Eurolygoje. Dėl to dar nieko nepasirašėme, nenorime rizikuoti. Jei rasime kažką tinkamo, iškart pasirašysime kontraktą“, – komentavo J. Zdovcas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt