2021.10.23 17:57

Finale „Panevėžį“ sutriuškinęs Vilniaus „Žalgiris“ tapo LFF taurės nugalėtoju

atnaujinta 20.00
LRT.lt2021.10.23 17:57

Šiaulių stadione vykusiame LFF taurės finaliniame mūšyje tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ futbolininkų triuškinamą pergalę pasiekė Vilniaus ekipa.

Vilniečiai pergalę pasiekė rezultatu 5:1 ir atėmė trofėjų iš jį gynusių panevėžiečių.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse buvo pelnytas jau 4-ą minutę - kamuolį į vartus galva pasiuntė Francis Kyeremeh ir išvedė žalgiriečius į priekį.

Tiesa, netrukus keletą pavojingų atakų iškart surengė „Panevėžys“, bet kamuolys abu kartus skriejo visiškai šalia vartų.

Jau 16-ą minutę „Žalgiris“ sugebėjo padvigubinti savo pranašumą – kamuolį iš baudos aikštelės į vartus pasiuntė Pape Diaw.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Panevėžys“ užkūrė pirtį puolime ir galiausiai pasiekė savo.

43-ią minutę Justinas Januševskis įmušė įvartį ir išlygino rezultatą.

Tačiau iškart po jo įvyko susistumdymas tarp abiejų komandų žaidėjų, kuris laikėsi ant pavojingos ribos, o dėl to Jorge Elias susilaukė raudonos kortelės už nesportišką elgesį ir „Panevėžys“ liko rungtyniauti dešimtyje. Teisėjas taip pat dar parodė keletą geltonų kortelių ir pirmasis kėlinys pasibaigė su emocijų banga.

Antrąjį kėlinį efektyviai pradėjo Vilniaus ekipos futbolininkai ir netruko įmušti įvartį – žalgiriečiai naudojosi pranašumu ir 50-ą minutę pasižymėjo Hugo Videmontas.

Mažumoje žaidę „Panevėžio“ futbolininkai pradėjo nebespėti gynyboje ir tai baigėsi dar vienu įvarčiu. 77-ą minutę dar vieną įvartį sukūrė po keitimo aikštėje atsidūręs Jakubas Sylverstras.

Triuškinimą pradėję Vilniaus futbolininkai pasinaudojo dar viena klaida ir 84-ą minutę antrą savo įvartį pelnė ir tašką rungtynėse padėjo H. Videmontas.