2021.10.23 08:59

Konfliktas „Lakers“ gretose: rungtynių metu susistumdė Howardas ir Davisas

LRT.lt2021.10.23 08:59

Los Andželo „Lakers“ (0/2) 105:115 nusileido Fynikso „Suns“ (1/1) ekipai, o rungtynės dar buvo pažymėtos konfliktu tarp „Lakers“ žaidėjų.

Minutės pertraukėlės metu Dwightas Howardas ir Anthony Davisas pradėjo aršiai aiškintis tarpusavyje, o tai galiausiai baigėsi susitumdymu, kurį nutraukė kiti „Lakers“ žaidėjai.

Po rungtynių abu žaidėjai teigė, kad viskas jau yra gerai ir jie paliko emocijas aikštelėje.

Rungtynėse į konfliktą su sirgaliu įsivėlė ir ktias „Lakers“ žaidėjas Rajonas Rondo.

Krepšininkas į sirgalių parodė ginklo ženklą ranka, šis trenkė jam per ranką ir buvo išmestas iš rungtynių.

Pozityviausiu ženklu šiose rungtynėse tapo Chriso Paulo pasirodymas. Krepšininkas tapo tapo pirmuoju žaidėju istorijoje, kuris pelnė 20 tūkst. taškų ir atliko 10 tūkst. rezultatyvių perdavimų.