Valančiūnas atsitiesė, bet „Pelicans“ nusileido „Bulls“ ekipai

LRT.lt2021.10.23 07:37

Jonas Valančiūnas atsitiesė po nesėkmingo pasirodymo pirmajame sezono susitikime, bet jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (0/2) ekipa turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ krepšininkų pranašumą.

„Pelicans“ rungtynes pralaimėjo rezultatu 112:128 (17:28, 30:37, 28:27, 37:36).

J. Valančiūnas aikštelėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 18 (8/11 dvit., 2/2 baud. met.) taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovų metimą ir 2 kartus prasižengė.

„Bulls“ ekipa rungtynėse anksti išsiveržė į priekį ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (28:17). Čikagos ekipa nemažino apsukų, visuomet išliko pirmaujančios ekipos vaidmenyje ir galiausiai laimėjo rungtynes.

Rezultatyviausiai „Bulls“ komandos gretose žaidė Zachas LaVine`as, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trigubą dublį Čikagos ekipoje surinko Lonzo Ballas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“ ekipoje išsiskyrė 26 tašku pelnęs, 8 kamuolius atkovojęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Brandonas Ingramas.

„Bulls“: Z. LaVine`as 32, D. DeRozanas 26, L. Ballas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) 17, N. Vucevičius ir J. Greenas po 10.

„Pelicans“: B. Ingramas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) 26, D. Grahamas 21, J. Valančiūnas 18, N. Alexanderis-Walkeris 15.