2021.10.23 07:24

Dramatiška kova: Sabonio atstovaujama „Pacers“ po pratęsimo krito Vašingtone

LRT.lt2021.10.23 07:24

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (0/2) ekipa išvykoje po dramatiškos kovos ir pratęsimo turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ (2/0) pranašumą.

„Pacers“ rungtynėse nusileido rezultatu 134:135 (36:32, 37:41, 23:33, 27:17, 11:12).

D. Sabonis per 43 minutes pelnė 28 (8/9 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud .met.) taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Permainingose rungtynėse pirmavo tai viena, tai kita ekipa, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje į priekį pavojingai pabėgo „Wizards“ ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 10 taškų pranašumą.

Tačiau „Pacers“ spurtavo ir likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki rungtynių pabaigos persvėrė rezultatą.

Likus kiek mažiau nei dviem minutėms Spenceris Dinwiddie pataikė „Wizards“ tritaškį ir priartino savo ekipą (123:120), o likus 34 sek. pataikė dar vieną, išlygino rezultatą ir veiksmas persikėlė į pratęsimą (123:123).

Pratęsime rezultatyviai žaidė D. Sabonis ir „Pacers“ vienu metu priekyje buvo 6 taškais, tačiau užsikūrusio „Wizards“ puolimo galiausiai buvo per daug.

Geriausiai „Wizards“ komandoje pasirodė S. Dinwiddie, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ gretose už D. Sabonį rezultatyviau pasirodė tik Mylesas Turneris, kuris pelnė 40 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo rezultatyviausios aukštaūgio karjeros rungtynės.

„Wizards“: S. Dinwiddie (9 rez. perd.) 34, K. Kuzma (11 atk. kam.) 26, R. Neto 18, D. Bertans 17, M. Harrell 14.

„Pacers“: M. Turneris 40, D. Sabonis ir M. Brogdonas po 28, C. Duarte 15.