2021.10.22 23:41

Šaro kariauna Eurolygoje nepralaimi – savo tvirtovėje nepasigailėjo „Zenit“ komandos

LRT.lt2021.10.22 23:41

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (5/0) komanda toliau Eurolygoje žygiuojama be pralaimėjimų.

Katalonų klubas, kuriam atstovauja Rokas Jokubaitis, penktadienį savo aikštėje 84:58 (20:19, 24:8, 22:14, 18:17) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkus (3/2), kurių gretose žaidžia Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas.

Ir toliau be pralaimėjimų: „Barcelona“ sėkmingą seriją triuškinančiai pratęsė prieš „Zenit“

R. Jokubaitis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovodamas 5 kamuolius, atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkdamas 5 naudingumo balus.

„Zenit“ komandoje A. Gudaitis išsiskyrė 6 taškais ir 2 atkovotais kamuoliais, o M. Kuzminskas žaidė vos vieną minutę, per kurią aikštėje nieko nenuveikė.

„Zenit“ geriau pradėjo rungtynes ir trumpam buvo kiek nutolusi, tačiau vėliau kova aikštėje užvirė taškas į tašką. „Barcelona“ pirmą kėlinį užbaigė pirmaudami vienu tašku po puikaus Kyle`o Kuričo dėjimo paskutinėmis sekundėmis.

Žaidimo ritmą pajutusi Š. Jasikevičiaus kariauna antrajame kėlinyje ėmė tolti nuo „Zenit“, o svečiai įstrigo geležinėje „Barcelona“ gynyboje. Tai lėmė, kad ilsėtis komandos išėjo katalonų klubui pirmaujant 44:27.

Po pertraukos „Barcelona“ toliau nemažino apsukų ir ėmė triuškinti savo varžovus. Prieš lemiamą ketvirtį skirtumas išaugo iki 25 taškų – 66:41.

Ketvirtas kėlinys tapo tik formalumu ir „Barcelona“ iškovojo triuškinamą pergalę.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20, Brandonas Daviesas ir Sertacas Sanli po 11, Nicolas Laprovittola 8, Rokas Jokubaitis 6 taškai.

„Zenit“: Jordanas Loydas, Dimitrijus Kulaginas, Billy Baronas ir Mateuszas Ponitka po 8 taškus.