2021.10.22 23:19

Trijų lietuvių akistatoje – „Baskonia“ pergalė prieš „Monaco“ su Motiejūnu

LRT.lt2021.10.22 23:19

Penktadienį Eurolygoje susitiko du klubai, kurie savo gretose turi lietuvių.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3/2) komanda namų aikšėteje 78:66 (21:20, 17:15, 22:11, 18:20) pranoko „AS Monaco“ (2/3) krepšininkus su Donatu Motiejūnu.

„Baskonia“ pristabdė Jamesą ir šventė pergalę trijų lietuvių susitikime prieš „AS Monaco“

R. Giedraitis prie pergalės prisidėjo per 32 minutes pelnydamas 10 taškų (1/3 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud. met.), atkovodamas 5 kamuolius atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkdamas 11 naudingumo balų.

T. Sedekerskio sąskaitoje – 2 taškai (1/3 dvit., 0/2 trit.), 11 atkovotų kamuolių ir 10 naudingumo balų. Tuo trapu D. Motiejūnas pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Pirmoje dvikovos dalyje „Baskonia“ turėjo nedidelį pranašumą ir prieš pertrauką pirmavo 38:35. Tiesa, abiems Vitorijos klubo lietuviams per pirmuosius du kėlinius taškų pelnyti nepavyko.

Tuo tarpu D. Motiejūnas sužaidė solidžias minutes ir jau iki pertraukos savo sąskaitoje turėjo dviženklį taškų skaičių.

Tačiau po pertraukos R. Giedraitis vienu pelnė 6 taškus iš eilės, o „Baskonia“ puikiai sužaidusi trečiąjį kėlinį nutolo – 60:46. Vis tik pasiduoti „AS Monaco“ neketino ir Mike`o Jameso vedami ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo iki 7 taškų – 57:64.

Bet tai buvo viskas, ką galėjo pasiūlyti svečiai ir „Baskonia“, atlaikiusi varžovų šturmą, iškovojo trečiąją pergalę.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 20, Landry Nkoko 14, Stevenas Enochas ir Jaysonas Grangeris po 12, Rokas Giedraitis 10 taškų.

„AS Monaco“: Mike`as Jamesas 18, Danilo Andjušičius 15, Jerry Boutsiele 11, Donatas Motiejūnas 10 taškų.