2021.10.22 21:50

CSKA namuose palaužė „Olympiakos“ krepšininkus, ALBA įveikė Belgrado klubą

LRT.lt2021.10.22 21:50

Maskvos CSKA (4/1) krepšininkai penktadienį Eurolygoje be nugaros skausmus jaučiančio Mariaus Grigonio džiaugėsi pergale.

Rusijos klubas savo aikštėje 88:82 (20:25, 28:13, 18:21, 22:23) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (3/2) krepšininkų pasipriešinimą.

Clyburno vedama CSKA komanda Maskvoje įveikė „Olympiakos“ pasipriešinimą

Dvikovą svečiai iš Graikijos pradėjo kur kas sėkmingiau ir po pirmojo kėlinio pirmavo 25:20. Tačiau CSKA antrąjį ketvirtį sužaidė kone idealiai ir jau prieš pertrauką patys pirmavo dviženkliu skirtumu.

Antroje susitikimo dalyje CSKA krepšininkai buvo dar labiau nutolę ir pirmavo 66:50. Tiesa, „Olympiakos“ spurtas 9:0 trečiojo kėlinio pabaigoje sugrąžino intrigą į rungtynes.

Vis tik lemiamu metu CSKA sėkmingai kontroliavo įvykius aikštėje ir iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygos sezone.

Pagrindiniu CSKA pergalės kalviu tapo Willas Clyburnas. Amerikietis į „Olympiakos“ krepšį įmetė 29 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 8/8 baud. met.). Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

CSKA: Willas Clyburnas 29, Iffe Lundbergas ir Joelis Bolomboy`us po 16, Nikita Kurbanovas ir Aleksejus Švedas po 10 taškų.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 32, Livio Jeanas-Charlesas 11, Thomas Walkupas, Moustapha Fallas ir Sasha Vezenkovas po 6 taškus.

Tuo tarpu kitose vakaro rungtynėse išvykoje Berlyno ALBA (2/3) 78:63 (12:10, 26:15, 20:21, 20:17) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/3) krepšininkus.

Belgrade – galingas ALBA spurtas ir pergalė prieš „Crvena Zvezda“

Rezultatyviausiai ALBA gretose žaidė 17 taškų pelnęs Maodo Lo, po 11 pridėjo Luke`as Sikma ir Yovelis Zoosmanas.

„Crvena Zvezda“ klube sėkmingiausiai žaidė 16 taškų pelnęs ir 22 naudingumo balus surinkęs Ognjenas Kuzmičius. Dar 13 įmetė buvęs žalgirietis Nate`as Woltersas.