2021.10.22 06:51

NBA čempionai liko sutriuškinti Majamyje, Dončičius „Mavericks“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

LRT.lt2021.10.22 06:51

Toliau tęsiasi naujasis NBA sezonas, o į aikštę naktį iš ketvirtadienio į penktadienį jau žengė NBA čempionų titulą ginanti Milvokio "Bucks" (1/1) ekipa.

„Bucks“ krepšininkai 95:137 (17:40, 26:32, 26:33, 26:32) nusileido Majamio „Heat“ (1/0) ekipai.

Majamio krepšininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė 23 taškų pranašumą, jo neišbarstė, dar labiau padidino ir šventė užtikrintą pergalę.

Geriausiai „Heat“ ekipoje pasirodė Tyleris Herro, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ ekipoje išsiskyrė 15 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Giannis Antetokounmpo.

„Heat“: T. Herro 27, J. Butleris 21, B. Adebayo (13 atk. kam.) 20, D. Dedmonas (9 atk. kam.) 13.

„Bucks“: G. Antetokounmpo (10 atk. kam.) 15, G. Allenas 14, S. Mamukelashvili 12, J. Nwora 11, K. Middletonas 10.

Tuo tarpu Dalaso krepšininkai 87:113 (20:22, 24:29, 20:35, 23:27) turėjo pripažinti Atlantos „Hawks“ pranašumą.

Nors ekipos pirmus du kėlinius kovėsi tolygiai, bet „Hawks“ pabėgo trečiajame kėlinyje ir atgal nebesigręžiojo.

Geriausiai „Hawks“ komandoje žaidė Trae`us Youngas, kuris pelnė 19 taškų ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“ ekipoje žybtelėjo Luka Dončičius, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: C. Reddishas 20, T. Youngas (14 rez. perd.) 19, J. Collinsas 16, C. Capela (13 atk. kam.) 12, D. Hunteris ir B. Bogdanovičius po 11.

„Mavericks“: L. Dončičius 18, J. Brunsonas 17, T. Hardaway`us 14, K. Porzingis 11.