2021.10.22 00:04

Šaltakraujiškai baudas sumetęs Poirier padovanojo pergalę Madrido „Real“ klubui

LRT.lt2021.10.22 00:04

Dramatišką pergalę Eurolygoje šventė Pablo Laso treniruojama Madrido „Real“ (4-1) komanda, kuri savo arenoje 70:69 (10:15, 25:26, 15:11, 20:17) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (2-3).

Rungtynių pabaigoje situaciją kontroliavo „Fenerbahče“, kuri paskutinės minutės metu pirmavo 69:66. Visgi Fabienas Causeuras, likus žaisti 31 sekundei, smeigė dvitaškį (69:68), o kai rungtynių laikrodis iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rodė 10 sekundžių, pražangą gynyboje išprovokavo Vincentas Poirier.

Prie baudos metimų linijos stojęs aukštaūgis abu kartus atakavo taikliai ir išplėšė pergalę. „Fenerbahče“ dar turėjo laiko išsigelbėti, Marialas Shayokas suspėjo atlikti metimą iš toli, bet jis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 16 taškų buvo F. Causeuras, o „Fenerbahče“ ekipoje 11 taškų surinko Nando De Colo.

Madrido „Real“: Fabienas Causeuras 16, Thomas Heurtelis 10, Carlosas Alocenas 8, Alberto Abalde 7.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 11, Janas Vesely 10, Achille Polonara ir Pierria Henry po 9.