2021.10.21 23:34

„AX Armani“ išgelbėjo tritaškis, o „Panathinaikos“ buvo arti sensacingos pergalės

LRT.lt2021.10.21 23:34

Atėnų „Panathinaikos“ (1-4) buvo arti įspūdingos pergalės, tačiau Tel Avivo „Maccabi“ (3-2) išvengė košmariško scenarijaus ir triumfavo namuose.

Graikijos ekipa išvykoje 73:77 (13:19, 10:14, 17:22, 33:22) nusileido vietos Izraelio komandai, nors dar ketvirtajame kėlinyje atsilikinėjo 20 taškų skirtumu.

„Maccabi“ ketvirtajame kėlinyje pirmavo 64:44, tačiau besibaigiant rungtynėms pranašumas ištirpo iki 2 taškų. „Pao“ krepšininkai pademonstravo kovotojų charakterį, tačiau vis tiek buvo priversti susitaikyti su nesėkme.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jamesas Nunnally ir Scottie Wilbekinas, atitinkamai surinkę po 18 ir 16 taškų.

„Pao“ gretose rezultatyviausias buvo Darylas Maconas – 17 taškų.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 18, Scottie Wilbekinas 16 (7 atk.kam., 4 rez. perd.), Derrickas Williamsas 11, Romanas Sorkinas 9.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 17, Ioannis Papapetrou 15, Okaro White`as 14, Nemanja Nedovičius 13.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę šventė Milano „AX Armani“ (5-0) ekipa, kuri 73:72 (14:17, 12:23, 25:11, 22:21) palaužė Vilerbano ASVEL (3-2).

Pergalę lėmė tikslus Devono Hallo tolimas metimas iki susitikimo pabaigos likus 27 sekundėms.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau Milano klubui pavyko išsigelbėti ir pratęsti pergalių seriją iki penkių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Shavonas Shieldsas, surinkęs 15 taškų. ASVEL gretose 25 taškus pelnė Elie Okobo.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolo Melli 14 (6 atk.kam.), Malcolmas Delaney 12, Giampaolo Ricci 10.

ASVEL: Elie Okobo 25, Chrisas Jonesas 12, Charlesas Kahudi (6 atk. kam.) ir Dylanas Osetkowskis po 6.