Sportas

2016.10.27 13:05

Stambulo aistros: sirgalių iškeiktą žalgirietį apgynė varžovas

15min.lt 2016.10.27 13:05

Stambulas džiūgauja. „Fenerbahče“ apgynė savo tvirtovę nuo priešų. Trečiadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ neturėjo šansų, įsitikinusi Turkijos žiniasklaida.

„Nepralaužiama „Fenerbahče“ tvirtovė“, – skelbia vienas didžiausių turkų sporto portalų „Milliyet“.

Stambulo klubas namuose laimėjo jau 23-ias Eurolygos rungtynes iš eilės. Turkai gyrė savo komandos nepriekaištingą gynybą, nors pripažino, kad „Žalgiris“ atvyko pasirengęs: „Pirmasis kėlinys parodė, kad svečiai tikrai gerai išanalizavo mūsų žaidimą. Pero Antičiaus gynyba pirmajame kėlinyje neramino, bet jo tritaškiai greitai nuramino.“

„Nors pergalė įspūdinga, Bogdano Bogdanovičiaus netektis yra tragiška“, – trečiajame kėlinyje aikštę palikusio žaidėjo gailėjo turkai.

Traumą patyrė ir Nikola Kaliničius, todėl džiaugsmingos nuotaikos buvo užtemdytos brangiai kainuojančiomis netektimis. Tiesa, ne aišku, kiek rimtos yra šios traumos.

Željko Obradovičius po rungtynių gyrė Š. Jasikevičiaus darbą „Žalgiryje“ ir pripažino, kad pirmajame kėlinyje Stambulo klubas buvo nepasirengęs, tačiau vėliau ištaisė klaidas.

Visgi didžiausias šaršalas Stambule kilo dėl minėtos B. Bogdanovičiaus traumos, kurią šis patyrė po susidūrimo su Leo Westermannu. Nors pakartojime aiškiai matyti, kad žalgirietis nieko blogo nepadarė, Stambulo arena aidėjo nuo keiksmų prancūzui.

Po rungtynių L. Westermannas socialiniame tinkle paaiškino, kad serbas yra jo geras draugas: „Aš suprantu, kad jūs norite apginti savo žaidėją, bet aš neturėjau jokių planų traumuoti Bogdaną. Jis mano geras draugas.“

Galiausiai savus sirgalius ramino ir pats B. Bogdanovičius, padėkojęs varžovui už linkėjimus.