2021.10.21 13:45

Šidlauskas pateko į pasaulio taurės etapo finalą, Rapšys jame atsidūrė be kovos

LRT.lt2021.10.21 13:45

Katare ketvirtadienį prasidėjo trečiasis FINA pasaulio taurės etapas, kuriame dalyvauja Andrius Šidlauskas ir Danas Rapšys.

A. Šidlauskas 100 m krūtine atrankos plaukime trasą įveikė per 59,67 sek., bendroje įskaitoje užėmė 8 vietą ir pateko į finalą.

Greičiausias atrankos plaukimuose buvo Nyderlandų plaukikas Arno Kamminga (57,04 sek.).

Tuo tarpu D. Rašpys į 400 m laisvu stiliumi plaukimo finalą žengė be kovos. Rungtyje registruoti tik 8 sportininkai, visi jie pasirodys finale.

Vakariniai plaukimai prasidės 18 val. Lietuvos laiku.

Antrajame Pasaulio taurės etape Budapešte vyrų įskaitoje geriausiai sekėsi amerikiečiui Tom Shields, surinkusiam 58.1 taško, o moterų grupėje stipriausiai pasirodė australė Emma McKeon (58.3 tšk.). Už pirmąsias vietas jiems atiteko po 12 tūkst. JAV dolerių, rašo ltuswimming.com.

D. Rapšys Vengrijoje iš viso pelnė 47.9 taško ir uždirbo 5,1 tūkst. JAV dolerių, o A. Šidlauskas – 38.4 taško ir 4,5 tūkst. JAV dolerių.

Po etapo Budapešte atnaujintame Pasaulio plaukimo taurės reitinge lietuviai palypėjo keliomis pozicijomis aukščiau: vyrų grupėje D. Rapšys (99.3 tšk.) iš 7-os pakilo į 5-ą vietą, o A. Šidlauskas (72.4 tšk.) – iš 20-os į 16-ą vietą. Ten kol kas pirmauja Matthew Sates (115.7) iš Pietų Afrikos Respublikos, o moterų įskaitoje – E. McKeon (114.1) iš Australijos.