2021.10.21 07:18

Brazdeikis gavo daug minučių, bet nebuvo rezultatyvus, Niujorke prireikė dviejų pratęsimų

atnaujinta 7.32
LRT.lt2021.10.21 07:18

Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ ekipa turėjo pripažinti San Antonijaus „Spurs“ pranašumą.

„Spurs“ pergalę pasiekė rezultatu 123:97 (32:28, 29:21, 33:22, 29:26).

I. Brazdeikis aikštėje praleido 19 minučių, bet per jas pelnė tik 2 (1/3 dvit., 0/3 trit.) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį ir kartą suklydo.

„Spurs“ rungtynių kontrolę perėmė dar antrajame kėlinyje ir apie pergalę neleido pagalvoti Orlando ekipai.

Rezultatyviausiai „Spurs“ gretose žaidė Devinas Vassellis, kuris pelnė 19 taškų. Orlando ekipos puolimo lyderiu tapo 18 taškų pelnęs Mo Bamba.

„Spurs“: D. Vassellis 19, L. Walkeris 17, D. White`as 16, K. Johnsonas ir D. Murray`us po 15, D. McDermottas J. Poeltlas po 12.

„Magic“: M. Bamba 18, T. Rossas 15, W. Carteris 13, F. Wagneris 12, C. Anthony ir J. Suggsas po 10.

Niujorko „Knicks“ (1/0) ir Bostono „Celtics“ (0/1) ekipų pirmasis sezono susitikimas pareikalavo net dviejų pratęsimų.

„Knicks“ ekipa galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 138:134 (29:35, 25:33, 32:24, 30:34, 22:18).

Niujorko ekipa ketvirtajame kėlinyje buvo susikrovusi 12 taškų pranašumą, tačiau jį pamažu ištirpdė „Celtics“ krepšininkai, o likus sekundei iki rungtynių pabaigos tritaškį smeigė Marcusas Smartas ir išplėšė pirmąjį pratęsimą.

Pirmajame pratęsime komandų puolimas sustojo likus beveik trim minutėms iki jo pabaigos, tad veiksmas persikėlė į antrąjį pratęsimą.

Likus minutei pirmavo „Celtics“, tačiau tuomet tritaškį pataikė Evanas Fournier, Derrickas Rose`as pridėjo 2 taškus ir „Knicks“ šventė pergalę namuose.

Niujorko ekipoje išsiskyrė 35 (8 atk. kam., 9 rez. perd.) taškus pelnęs Julius Randle`as ir 32 taškus pridėjęs Evanas Fournier.

„Celtics“ ekipoje absoliučiu puolimo lyderiu tapo Jaylenas Brownas, kuris pelnė 46 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios krepšininko karjeros rungtynės.