2021.10.21 06:46

Žvėrišką pasirodymą sezono starte surengęs Sabonis „Pacers“ iki pergalės neatvedė

LRT.lt2021.10.21 06:46

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (0/1) ekipa dramatišku pralaimėjimu pradėjo naująjį NBA sezoną.

Indianos ekipa rezultatu 122:123 (38:27, 37:32, 13:33, 34:31) turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“ (1/0) ekipos pranašumą.

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 33 (9/13 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud. met.) taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Indianos ekipa užtikrintai pirmavo šiose rungtynėse iki trečiojo kėlinio pabaigos, nors jame buvo susikrovusi ir 21 taško pranašumą.

Tačiau trečiajame ketvirtyje „Hornets“ surengė įspūdingą spurtą 24:0 ir nežymiai persvėrė rezultatą.

Tuomet lygi kova tarp ekipų vyko iki pat rungtynių pabaigos. Likus 12 sekundžių 2 baudos metimus pataikė Torrey Craigas ir išvedė „Pacers“ į priekį, tačiau į tai dviem taikliais baudos metimais atsakė P. J. Washingtonas ir priekyje vėl atsidūrė „Hornets“. D. Sabonis išmetė metimą paskutinėmis sekundėmis, tačiau jis buvo netaiklus ir pergalę šventė „Hornets“ ekipa.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė LaMelo Ballas, kuris pelnė 31 tašką, pataikė 7 iš 9 tritaškių, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

D. Saboniui talkino 28 taškus pelnęs Malcolmas Brogdonas ir 27 taškus surinkęs Chrisas Duarte.

Šarlotės klubui atstovaujantis Arnoldas Kulboka ant parketo nepasirodė trenerio sprendimu.

„Hornets“: L. Ballas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 31, G. Haywardas 27, K. Oubre ir I. Smithas po 14, M. Bridgesas 13, C. Martinas 10.

„Pacers“: D. Sabonis (15 atk. kam.) 33, M. Brogdonas (11 rez. perd.) 28, C. Duarte 27, J. Holiday`us 11.