2021.10.20 23:54

Čempionų lygoje – „Manchester United“ išgelbėjęs Ronaldo įvartis ir triuškinama „Chelsea“ pergalė

LRT.lt2021.10.20 23:54

Trečiadienį dramatišką pergalę Čempionų lygoje iškovojo „Manchester United“ klubas.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai namuose panaikino dviejų įvarčių deficitą per kėlinį ir 3:2 (0:2) įveikė Bergamo „Atalanta“ komandą.

Rungtynes pasakiškai pradėjo „Atalanta“ futbolininkai, kurie sužaidus vos pusvalandį pirmavo 2:0. Po pertraukos „Manchester United“ ėmė didinti spaudimą, o tai davė vaisių – 53-ą minutę Marcusas Rashfordas sušvelnino rezultatą.

Vėliau aikštės šeimininkai sudrebino virpstą, o savo ruožtu „Atalanta“ turėjo kelias progas padėti tašką rungtynėse. Galiausiai 75-ą minutę „Manchester United“ pavyko pasiekti antrąjį įvartį.

Po 6 minučių savo žodį tarė Cristiano Ronaldo. Portugalas po perdavimo iš krašto stipriu smūgiu galva kamuolį pasiuntė kamuolį į vartus.

H grupės rungtynėse triuškinamą pergalę savo sirgalių akivaizdoje iškovojo Londono „Chelsea“ futbolininkai.

Anglijos klubas namuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Malmo“ komandą.

Du įvarčiai krito dar iki pertraukos, kuomet pasižymėjo Andreas Christensenas ir Jorginho. Antrajame kėlinyje Jorginho realizavo dar vieną 11 metrų baudinį, o savo įvartį pelnė ir Kai`us Havertzas.