2021.10.20 10:05

Kloppui rankos nespaudęs Simeone apgailestavo dėl raudonos kortelės: iki tol kūrėme progas

LRT.lt2021.10.20 10:05

„Tai jų kultūros dalis, ne mano“, – sprendimą po pralaimėtų rungtynių nespausti rankos Jurgenui Kloppui aiškino Madrido „Atletico“ vairininkas Diego Simeone.

D. Simeone po finalinio švilpuko, kuris skelbė „Atletico“ komandos pralaimėjimą 2:3 „Liverpool“ komandai, nieko nelaukdamas nuskubėjo į rūbinę, nors įprasta, kad tiek prieš rungtynes, tiek po jų komandų strategai vienas kitam paspaudžia rankas.

„Nemėgstu to daryti po rungtynių. Nemanau, kad tai apskritai yra „sveika“, nes visada po rungtynių yra nepatenkintų pusių“, – savo mintį pratęsė D. Simeone.

Po finalinio švilpuko savo kolegos nebesutikęs J. Kloppas iš pradžių atrodė kiek įpykęs, nors, kaip vėliau teigė žurnalistams, jokių problemų su D. Simeone neturi.

„Norėjau jam paspausti ranką, tačiau jis kažkur dingo. Labiau pykstu dėl savo reakcijos“, – pridūrė J. Kloppas.

„Liverpool“ ir „Atletico“ komandų akistata Ispanijos sostinėje klostėsi itin dramatiškai. Svečiai iš Anglijos įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau po 13 minučių pirmavo rezultatu 2:0. Visgi „Atletico“ ginklų nesudėjo ir Antoine`o Griezmanno dublis dar pirmajame kėlinyje leido atstatyti lygybę.

Tiesa, A. Griezmanno herojiškus įvarčius netrukus pakeitė raudona kortelė, kurią jis užsidirbo 52-ąją minutę. Prancūzas, nematydamas šalia dėl kamuolio kovojusio Roberto Firmino, pastarajam aukštai pakelta koja įspyrė į galvą. Mažumoje žaisti likusi „Atletico“ ekipa atsilaikė iki 78-os minutės, kai pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Mohamedas Salah.

„Džiugu, kad pavyko parodyti reakciją po dviejų praleistų įvarčių. Manau, kad mūsų sugrįžimą į rungtynes lėmė pozicinis išsidėstymas aikštėje – geriau pradėjome išnaudoti laisvas erdves ir taip pavyko pelnyti įvarčius. Manau, kad iki Griezmanno pašalinimo iš aikštės geriau kūrėme progas nei varžovai“, – rungtynes apibendrino D. Simeone.

Komentuodamas teisėjo sprendimą A. Griezmannui parodyti raudoną kortelę, „Atletico“ vairininkas pridūrė: „Tokios pačios dovanėlės sulaukėme Milane, varžovai daug protestavo. Šiandien viskas atsisuko prieš mus.

Žinote, aš galiu būti piktas aikštėje ir protestuoti dėl kiekvieno sprendimo, tačiau, praėjus tam tikram laikui, suprantu, kad teisėjai, lygiai taip pat kaip ir mes, daro klaidų.“

Po rungtynių apie raudoną kortelę pasisakė ir J. Kloppas.

„Griezmannui nepasisekė šioje vietoje, tačiau tai buvo visiškai teisingas sprendimas“, – teigė J. Kloppas, pripažinęs, kad „Liverpool“ nežaidė savo geriausių rungtynių.