2021.10.20 07:50

Trigubą dublį užfiksavęs Curry su kompanija patiesė „Lakers“

LRT.lt2021.10.20 07:50

Visas šešerias rungtynes pasiruošimo cikle pralaimėjusi Los Andželo „Lakers“ (0-1) komanda naujojo NBA sezono starte nurijo karčią piliulę.

Ilgą rungtynių laiką pirmavusi Los Andželo ekipa 114:121 (34:32, 25:21, 26:30, 29:38) krito prieš svečiuose žaidusią San Francisko „Warriors“ (1-0) ekipą.

„Lakers“, kurią į priekį vedė LeBronas Jamesas su Anthony Davisu, nedideliu skirtumu pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios, tačiau sėkmingą atkarpą antroje ketvirčio pusėje sužaidę svečiai iš San Francisko šventė pergalę.

„Lakers“ du kartus – pirmajame ir trečiajame kėliniuose – turėjo didžiausią 10 taškų persvarą.

L. Jamesas, ant parketo praleidęs 37 minutes, surinko 34 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jam geriausiai talkino A. Davisas – 30 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių.

„Warriors“ gretose išsiskyrė Stephenas Curry, užfiksavęs savo pirmąjį trigubą dublį nuo 2016 metų. Įžaidėjas per 36 minutes įmetė 21 tašką, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo tiek pat kamuolių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11 atk. kam.), Anthony Davisas 33 (11 atk. kam., 2 blok.), Carmelo Anthony 9, Russellas Westbrookas ir Kentas Bazemore`as po 8.

„Warriors“: Stephas Curry 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Poole`as 20, Damionas Lee (1/5 trit., 6/6 baud.) ir Nemanja Bjelica (11 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud.) po 15.