2021.10.20 07:07

NBA sezono starte – Giannio dominavimas ir užtikrinta „Bucks“ pergalė

LRT.lt2021.10.20 07:07

Naktį iš antradienio į trečiadienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo naujasis 2021–2022 m. sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko čempionė Milvokio „Bucks“ (1-0) ekipa prieš Bruklino „Nets“ (0-1).

Rezultatyvioje akistatoje 127:104 (37:25, 29:34, 31:26, 30:19) triumfavo NBA čempionų žiedus savo arenoje atsiėmę „Bucks“ krepšininkai.

17,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Bucks“ į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, per kurį į varžovų krepšį įmetė net 37 taškus. Antrajame kėlinyje „Bucks“ vienu metu pirmavo 19 taškų skirtumu (59:40), tačiau besibaigiant ketvirčiui „Nets“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (66:59).

Visgi trečiajame ketvirtyje NBA čempionai susigrąžino dviženklę persvarą, o ketvirtajame kėlinyje ją padidino iki triuškinančio pranašumo ir džiaugėsi pirmąja pergale naujajame sezone.

„Bucks“ į pergalę vedė komandos lyderis Giannis Antetokounmpo, per 31 minutę surinkęs 32 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose išsiskyrė Kevinas Durantas, taip pat pelnęs 32 taškus, sugriebęs 11 kamuolių ir komandos draugams atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Ant parketo pasirodė ir NBA debiutavo buvęs Kėdainių „Nevėžio“ klubo narys Georgios Kalaitzakis. „Bucks“ garbę ginantis graikas žaidė kiek daugiau nei minutę ir suspėjo atkovoti 2 kamuolius.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas (9 atk. kam.) ir Patas Connaughtonas (4/9 trit.) po 20, Jordanas Nwora 15, Jrue Holiday 12, Graysonas Allenas 10 taškų.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (11 atk. kam.), Patty Millsas 21 (7/7 trit.), Jamesas Hardenas 20 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Nicolas Claxtonas 12 taškų.