2021.10.19 23:57

UEFA Čempionų lygoje – Messi išgelbėta PSG ekipa ir penki Madrido „Real“ įvarčiai

LRT.lt2021.10.19 23:57

UEFA Čempionų lygoje Paryžiaus „Saint Germain“ ekipą nuo pralaimėjimo išgelbėjo ir pergalę išplėšė dublį surinkęs Lionelis Messi.

PSG rezultatu 3:2 palaužė „RB Leipzig“ futbolininkus.

Jau 9-ą rungtynių minutę Paryžiaus klubą į priekį išvedė Kylianas Mbappe. Tačiau ilgai džiaugtis PSG negalėjo, nes jau 28-ą minutę rezultatą išlygino Andre Silva.

Po ilgosios pertraukos dar vieną smūgį sudavė „RB Leipzig“ ir po Nordi Mukiele įvarčio išsiveržė į priekį.

Tačiau tuomet prabilo L. Messi. Argentinietis rezultatą išlygino 67-ą minutę, o tuomet 74-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė pergalę PSG ekipai.

Tuo tarpu D grupės susitikime vargo nematė Madrido „Real“ ekipa, kuri 5:0 sutriuškino Donecko „Šachtar“ futbolininkus.

Donecko ekipa nesėkmingai pradėjo rungtynes ir 37-ą minutę įsimušė įvartį į savo vartus. Po pertraukos dublį itin greitau susirinko 51-ą ir 56-ą minutę įvarčius mušęs Vinicius Junioras, o 65-ą minutę ketvirtąjį „Real“ įvartį pelnė Rodrygo.

Galiausiai paskutinį tašką 90+1 min. šiose rungtynėse padėjo Karimas Benzema.