2021.10.19 23:03

Europos taurės starte pergalę iškovojo virš šimto taškų surinkusi Obradovičiaus kariauna

LRT.lt2021.10.19 23:03

Željko Obradovičiaus vadovaujama Belgrado „Partizan“ ekipa pergalingai startavo Europos taurės turnyre.

Belgrado krepšininkai rezultatu 106:97 (28:24, 33:16, 27:26, 18:31) A grupės kovoje palaužė Hamburgo „Towers“ ekipą.

„Partizan“ ekipa tolygiai didino savo pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje šiek tiek patriukšmauti nusprendė Hamburgo ekipa, kuri atsilikimą buvo sumažinusi ir iki 9 taškų, tačiau daugiau pastariesiems nuveikti nepavyko.

Geriausiai „Partizan“ gretose žaidė Kevinas Punteris – per 31 minutę gynėjas pelnė 26 (8/8 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud. met.) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Zachas LeDay`us pelnė 8 taškus ir surinko 3 naudingumo balus.

Hamburgo ekipoje geriausiai pasirodė Calebas Homesley`us, kuris pelnė 21 tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Kiti rezultatai:

A grupė. Ankaros „Turk Telekom“ – Paryžiaus „Metropolitans 92“ 73:65 (24:22, 12:20, 16:11, 21:12);

A grupė. Trento „Basket“ – Badalonos „Joventut“ 56:86 (14:17, 14:23, 9:22, 19:24).