2021.10.19 21:45

Įvarčiais prapliupęs „Manchester City“ Čempionų lygoje paskandino Briugės ekipą

LRT.lt2021.10.19 21:45

Briugės „Club“ ekipa neturėjo jokių šansų UEFA Čempionų lygos rungtynėse, kuriose triuškinamą pergalę pasiekė „Manchester City“ ekipa.

„Man City“ pergalę A grupėje pasiekė rezultatu 5:1.

30-ą minutę Briugės stadione pasižymėjo Joao Cancelo, o 43-ią minutę 11 metrų baudinį realizavo ir „Man City“ pranašumą padvigubino Riyadas Mahrezas.

Antrajame kėlinyje 53-ią minutę iššovė Kyle`as Walkeris, 67-ą minutę triuškinamą persvarą Mančesterio ekipai leido susikurti Cole`as Palmeris.

81-ą minutę paguodos įvartį Briugės ekipai pelnė Hansas Vanakenas, bet paskutinį vinį 84-ą minutę įkalė ir dublį surinko R. Mahrezas.

Tuo tarpu C grupėje triuškinamą pergalę rezultatu 4:1 pasiekė Lisabonos „Sporting“ futbolininkai, kurie susitvarkė su Stambulo „Bešiktaš“ ekipa.

Dublį šiose rungtynėse surinko Sebastianas Coatesas.