2021.10.19 21:19

Dimšos atstovaujama ekipa ir toliau nepralaimi FIBA Čempionų lygoje

LRT.lt2021.10.19 21:19

Trevizo „Basket“, kurios gretose rungtyniauja Tomas Dimša, tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygoje.

Trevizo ekipa rezultatu 92:77 (23:18, 27:18, 15:24, 27:17) įveikė Atėnų AEK ekipą.

T. Dimša per 34 minutes pelnė 16 (2/3 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud. met.) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 27 naudingumo balus.

Trevizo komanda pranašumą kūrėsi nuo pat pirmojo kėlinio, o prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 14 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje atsibudo ir AEK ekipa, kuri nubraukė deficitą iki 5 taškų. Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova, bet Trevizo krepšininkai spurtavo rungtynių pabaigoje, atstatė savo pranašumą ir iškovojo pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė Henry Simsas, kuris pelnė 31 tašką, atkovojo 13 kamuolių, perėmė 4 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus ir surino net 44 naudingumo balus.

AEK ekipoje išsiskyrė Ianas Hummeris, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.