2021.10.19 00:02

„Arsenal“ paskutinę akimirką išplėšė lygiąsias prieš „Crystal Palace“

LRT.lt2021.10.19 00:02

Londono „Arsenal“ klubo legenda Patrickas Vieira po ilgos pertraukos grįžo į „Emirates“ stadioną ir buvo per žingsnį nuo pergalės.

P. Viera diriguojami Londono „Crystal Palace“ futbolininkai dvikovoje su Londono „Arsenal“ išsiskyrė lygiosiomis 2:2 (0:1).

Rungtynių pradžia šeimininkams buvo itin sėkminga – jau 8-ąją minutę Pierre`as-Emerickas Aubameyangas tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį.

„Crystal Palace“ savo įvarčio teko palaukti iki 50-os minutės. „Arsenal“ klaida prie baudos aikštelės pasinaudojęs Christianas Benteke atstatė lygybę.

73-ąją minutę „Arsenal“ vėl padarė klaidą aikštės viduryje, „Crystal Palace“ pasileido į greitą ataką ir Odsonne Edouardas fantastišku smūgiu persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Kai jau atrodė, kad „Crystal Palace“ išsiveš pergalę iš svečių tvirtovės, paskutinę rungtynių akimirką – 95-ąją minutę – Alexandre`as Lacazette`as surado kamuolį baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu išplėšė lygiąsias.

„Arsenal“ taip pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki penkių, o „Crystal Palace“ lygiosiomis sužaidė trečią kartą paeiliui.