Sportas

2021.10.23 12:03

Maslobojevo sugrįžimas į ringą – lietuvis sieks pergalės „Glory“ turnyre Nyderlanduose

LRT.lt2021.10.23 12:03

Vienas iš žinomiausių Lietuvos kovinio sporto žmonių Sergejus Maslobojevas po ilgos pertraukos grįžta į ringą – spalio 23 d. Arnheme (Nyderlandai) S. Maslobojevas „Glory“ turnyre susikaus su Donegi Abena iš Surinamo.

Pagrindiniai kovos skaičiai

S. Maslobojevas yra žymiai vyresnis už savo varžovą – lietuviui yra 34 metai, o D. Abena yra vos 23-ejų.

S. Maslobojevas yra kiek žemesnis už D. Abena (188 cm ir 192 cm atitinkamai).

D. Abena ringe yra pasirodęs 32 kartus, pasiekęs 24 pergales, iš kurių 6 nokautais ir patyręs 8 pralaimėjimus. „Glory“ organizacijos puslapyje nurodoma, kad S. Maslobojevas yra kovojęs 36 kartus, iš kurių 31 baigėsi lietuvio pergale ir 19 nokautų, ringe patirti 5 pralaimėjimai.

„Glory“ organizacijoje S. Maslobojevas yra kovojęs 2 kartus ir iškovojo dvejas pergales.

2019 m. lietuvis įveikė Bahramą Rajabzadehą, o 2020 m. pradžioje techniniu nokautu palaužė Roelį Mannaartą.

Tuo tarpu D. Abena šioje organizacijoje pasirodė 5 kartus, iškovojo dvi pergales ir patyrė tris pralaimėjimus. Visi šie pralaimėjimai yra patirti paeiliui ir Surinamo atstovas į šią kovą ateis turėdamas pralaimėjimų seriją „Glory“ ringuose.

Sudėtinga šios kovos istorija

S. Maslobojevo kelias iki šios kovos buvo tikrai sudėtingas. Kovotojas ringe turėjo pasirodyti liepos 17 d. ir susikauti su antroje pussunkio svorio kategorijos reitingo pozicijoje esančiu Luisu Tavaresu, tačiau ši kova buvo atšaukta dėl pastarojo patirtos traumos. Dvikova buvo perkelta į rugsėjo 4 d., bet tada traumą patyrė S. Maslobojevas ir kova buvo galutinai atšaukta, o lietuviui teks susidurti su D. Abena.

D. Abena pastarąjį kartą, šių metų sausio mėnesį, vienbalsiu teisėjų sprendimu pralaimėjo būtent L. Tavaresui, su kuriuo susikauti turėjo S. Maslobojevas.

Įdomu tai, kad S. Maslobojevas dar nėra reitinguotas „Glory“ organizacijoje, o štai D. Abena šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos reitinge užima 6-ą vietą.

Daug poilsio S. Maslobojevas neturės – visiškai netrukus po kovos „Glory“ turnyre lietuvis po labai ilgos pertraukos ir vėl kovos lietuvoje. Jau paskelbta, kad lapkričio 20 d. S. Maslobojevas pasirodys KOK turnyre Vilniuje.

„Duok Dieve, kad viskas būtų be traumų. Vėliau savaitei sumažinsim tempą, tada vėl paduosim daugiau tempo ir būsim pasiruošę.

Noras kovoti jau buvo seniai. Aš jau beveik dvejus metus nesu kovojęs. Buvo suplanuota viskas kitaip, dabar gavosi suirutė. Bet viskas gerai, kodėl ne? Prieš septynerius metus kovodavau ir septyniolika kartų per metus“, – LRT.lt po paskelbimo, kad vėl kovos Lietuvoje kalbėjo S. Maslobojevas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt