Sportas

2021.10.18 12:32

„Žvaigždžių dieną“ vainikavo atkaklios „Stumbrų“ ir „Lokių“ rungtynės

LRT.lt2021.10.18 12:32

Panevėžyje surengtas Lietuvos regbio „Žvaigždžių dienos“ renginys. Aukštaitijos sostinėje geriausi šalies regbininkai išsidalijo prizus individualiose rungtyse, o renginio puošmena tapo rezultatyvios „Stumbrų“ ir „Lokių“ komandų rungtynės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Stumbrų“ ir „Lokių“ komandų sudėtis formavo ekipų kapitonai – Donatas Vilimavičius iš Šiaulių „Vairo“ klubo ir Tautvydas Mažylis iš Kauno „Ąžuolo“. Šiek tiek stipresnę sudėtį pavyko surinkti „Stumbrų“ kapitonui. Po atkaklios ir permainingos kovos „Stumbrai“ įveikė „Lokius“ rezultatu 48:45.

Geriausiu nugalėtojų komandos žaidėju išrinktas Anglijoje rungtyniaujantis ir į Lietuvą ruoštis rinktinės rungtynėms grįžęs Jonas Mikalčius. „Lokių“ gretose geriausiojo prizas atiteko komandos kapitonui D. Vilimavičiui.

„Po septynerių metų pertraukos pernai atnaujinome „Žvaigždžių dieną“. Matome, kad klubinio sezono pabaigoje toks formatas pasiteisino su kaupu. Renginys patiko ir žiūrovams, ir patiems regbininkams. Regbis toks sportas, kur nėra vaidybos, o pas regbininkus į kraują įaugę kova aikštėje. Todėl „Stumbrų“ ir „Lokių“ rungtynės tapo tikra puošmena ir atkakli kova tęsėsi iki pat finalinio švilpuko. Sieksime, kad „Žvaigždžių diena“ taptų tradiciniu renginiu. Pernai ją rengėme Šiauliuose, šiais metais žvaigždes mielai sutiko priimti 50-ies metų regbio jubiliejų švenčiantis Panevėžys. Norime regbį populiarinti visoje Lietuvoje, todėl sieksime aplankyti kuo daugiau miestų“, – sakė Lietuvos regbio federacijos prezidentas Irmantas Kukulskis.

„Žvaigždžių dienos“ įgūdžių konkurse nugalėjo Kęstutis Karbauskas iš Šiaulių „Baltrex“. Spyrimo per vartus konkurse nepralenkiamas buvo Alanas Alasauskis iš „Ąžuolo“.

Geriausių Lietuvos regbininkų šiais metais dar laukia trejos Europos čempionato „Trophy“ diviziono varžybos. Trenerio iš Anglijos Simono Verbicko treniruojama Lietuvos rinktinė Šiauliuose spalio 23 d. susitiks su Ukrainos, o spalio 30 d. su Vokietijos rinktinėmis. Lapkričio 13 d. Lietuvos regbininkai svečiuose grumsis su Šveicarijos penkioliktuku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt