Sportas

2016.10.24 19:36

G. Titenį treniruos vokietis D. Lange`as

ELTA 2016.10.24 19:36

Vienas geriausių Lietuvos plaukikų Giedrius Titenis turi naują trenerį. Lietuvį treniruos 53-ejų metų vokietis Dirkas Lange`as

D. Lange`as kaip treneris yra dirbęs šešeriose olimpinėse žaidynėse (1996–2016 metais), o jo auklėtiniai yra laimėję devynis olimpinius medalius, taip pat – virš 100 apdovanojimų pasaulio ir Europos pirmenybėse. Jo auklėtiniai yra pagerinę 24 pasaulio ir 36 Europos rekordus.

Vokietijos plaukimo specialistas yra dirbęs arba vis dar dirba su Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Norvegijos, Airijos, Slovakijos, Šveicarijos, Belgijos, Egipto, Jungtinių Arabų Emyratų ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) plaukikais. Vienas garsiausių D. Lange`o auklėtinių – olimpinis čempionas iš PAR Cameronas van der Burghas.

„Noriu vėl grįžti ten, kur buvau – ant podiumo. Po nesėkmingo praėjusio sezono supratau, kad noriu vėl varžytis ir nugalėti geriausius pasaulio plaukikus krūtine. Visiškai pasitikiu aukšta trenerio kvalifikacija ir labai sėkminga programa. Jis jau įrodė, kad turi gerą ranką ruošiant geriausius plaukikus“, – sakė G. Titenis.

Buvęs G. Titenio treneris Žilvinas Ovsiukas po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių paliko Lietuvos rinktinės trenerio postą ir tapo Anykščių sporto mokyklos vadovu.