2021.10.18 08:25

WNBA lygoje – Čikagos klubo triumfas ir pralaimėtojų išlietas pyktas rūbinėje

LRT.lt2021.10.18 08:25

Moterų nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) sezono nugalėtojomis tapo Čikagos „Sky“ krepšininkės.

Čikagos klubas lemiamose rungtynėse namuose 80:74 (25:28, 12:16, 17:19, 26:11) įveikė Fynikso „Mercury“ atstoves ir finalo serijoje triumfavo 3:1.

2006 metais įkurtam „Sky“ klubui tai buvo pirmasis WNBA čempionų titulas.

Likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygūs, tačiau tuomet „Sky“ į priekį truktelėjo Stefanie Dolson ir Courtney Vandersloot. Pastaroji šioje dvikovoje buvo arti trigubo dublio. Jis per 38 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Rezulatyviausiai „Sky“ gretose žaidė Allie Quigley, pelniusi 26 taškus. „Mercury“ klube išsiskyrė 28 taškys įmetusi Brittney Griner.

Naudingiausia finalo serijos žaidėja tapo Kahleah Copper iš „Sky“ ekipos. Ji finalo serijos metu pelnydavo 17 taškų, atkovodavo 5,5 kamuolio ir atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Su pralaimėjimu sunkiai susitaikė 4-ojo titulo siekusi Diana Taurasi. 39-erių veteranė po dvikovos pyktį išliejo ant rūbinės durų.