2021.10.17 23:40

Mourinho kariauną įveikęs „Juventus“ laimėjo ketvirtą kartą paeiliui

LRT.lt2021.10.17 23:40

Pergalių seriją iki keturių Italijos „Serie A“ čempionate pratęsė Turino „Juventus“ klubas.

Massimiliano Allegri treniruojama „senoji senjora“ namuose 1:0 (1:0) palaužė Jose Mourinho diriguojamus „Roma“ futbolininkus.

16-ąją minutę vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė Moise`as Keanas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Roma“ turėjo idealią progą išlyginti rezultatą, tačiau Jordanas Veretout nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Juventus“ po pergalės pakilo į septintąją poziciją. „Roma“ lieka ketvirtoje vietoje.

Vienvaldžiu čempionato lyderiu išlieka „Napoli“ klubas. Šį kartą Neapolio futbolininkai po įtemptos kovos 1:0 (0:0) palaužė „Torino“.

„Napoli“ artimiausius persekiotojus – „Milan“ – lenkia 2 taškais.

„Napoli“ yra vienintelė komanda Europoje, šį sezoną vietiniame čempionate nepraradusi nė taško – aštuonios pergalės iš tiek pat galimų.