2021.10.17 21:49

Prancūzijoje – solidus Motiejūno pasirodymas, Ispanijoje žibėjo Giedraitis

LRT.lt2021.10.17 21:49

Trečią pergalę Prancūzijos krepšinio čempionate šventė Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (3-1).

„Monaco“ savo aikštėje be didesnio pasipriešinimo 93:73 (23:18, 29:13, 16:23, 25:19) nugalėjo Dižono JDA (1-2) krepšininkus.

D. Motiejūnas prie pergalės prisidėjo svariausiai. Aukštaūgis per 25 minutes įmetė 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 8, perėmė 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat 16 taškų surinko D. Motiejūno komandos draugas Danilo Andjusičius.

Ispanijos krepšinio čempionate rezultatyviai pasirodė Rokas Giedraitis, bet Vitorijos „Baskonia“ (3-3) patyrė itin apmaudų pralaimėjimą.

Tragiškai ketvirtajame kėlinyje žaidę baskai 65:71 (17:21, 21:16, 21:12, 6:22) krito prieš Tenerifės „Iberostar“ (4-2).

Po trijų kėlinių „Baskonia“ pirmavo 59:49, tačiau ketvirtajame kėlinyje sukrapštė viso labo 6 taškus ir patyrė nesėkmę.

R. Giedraitis buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis žaidė 37 minutes, pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis ant parketo praleido 24 minutes, įmetė 9 taškus (4/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 15 naudingumo balų.