2021.10.17 21:13

„Premier“ lygos rungtynes sustabdė incidentas tribūnoje: sirgaliui prireikė medikų pagalbos

LRT.lt2021.10.17 21:13

Sekmadienį Niukasle įvykusias 8-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynes trumpam sustabdė incidentas tribūnoje, kai skubios medikų pagalbos prireikė vienam iš žiūrovų.

Rungtynės, kuriose vietos „Newcastle United“ komanda 2:3 (1:3) nusileido Londono „Tottenham“, buvo sustabdytos pirmojo kėlinio pabaigoje. Vienas iš „Tottenham“ futbolininkų pribėgo prie teisėjo ir nurodė, kad sirgaliai kviečiasi pagalbos.

Rungtynių arbitras netrukus sustabdė rungtynes, į pagalbą atbėgo medikas. Po maždaug 10 minučių rungtynės buvo pratęstos, komandos užbaigė pirmąjį kėlinį ir patraukė į rūbinę.

Vėliau „Newcastle United“ klubas informavo, kad sirgalius buvo išgabentas į ligoninę: „Jo būklė stabilizuota, jis jau pakeliui į ligoninę.“

Rungtynės šeimininkų komandai baigėsi nesėkme, o „Tottenham“ džiaugėsi antra pergale paeiliui.

Ankstesnėse sekmadienio rungtynėse Liverpulio „Everton“ namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Londono „West Ham“ ekipai.