Sportas

2021.10.17 20:24

Zdovcas apie Mudiay traumą: turime palaukti rytojaus

LRT.lt2021.10.17 20:24

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įteikė pirmąją pergalę naujajam komandos treneriui Jure Zdovcui. Du pralaimėjimus šią savaitę patyrusi „Žalgirio“ ekipa atsitiesė LKL čempionato rungtynėse su „Šiauliais“.

Antrajame kėlinyje spurtavę Lietuvos čempionai 97:64 nepaliko šansų šeimininkams. Tiesa, „Žalgirio“ stovyklą kaip reikiant išgąsdino Emmanuelio Mudiay epizodas.

Antrojo kėlinio pabaigoje greitos atakos metu E. Mudiay mėgino atlikti dėjimą, tačiau gavo bloką ir skausmingai nusileido ant parketo.

Susižeidęs gynėjas rungtynių tęsti negalėjo ir kęsdamas didelį skausmą aikštę paliko tik su bendraklubių pagalba. Iki traumos jis spėjo pelnyti 11 taškų.

Po rungtynių kalbėjęs J. Zdovcas negalėjo pasakyti, kokio rimtumo traumą patyrė įžaidėjas.

„Kol kas jokių naujienų neturime, turime palaukti rytojaus, kada bus atlikti tyrimai“, – teigė slovėnas.

Tiesa, J. Zdovcas nebuvo prastos nuotaikos ir džiaugėsi iškovota pergale.

„Sveikinimai žaidėjams, nebuvo lengva po dviejų pralaimėjimų, parodėme charakterį. Taip pat džiaugiuosi, kad jie man įteikė pirmąją pergalę. Stengėmės į rotaciją įtraukti kuo daugiau žaidėjų, rodėme tinkamą požiūrį ir laimėjome“, – tęsė treneris.

Ant parketo Šiauliuose nepasirodė Nielsas Giffey. J. Zdovcas atskleidė, kad žaidėjas prastai jautėsi visą savaitę: „Nielsas sirguliuoja. Jis blogai pasijautė Belgrade, bet žaidė. Šiandien nusprendėme jį pataupyti.“

J. Zdovcas prie „Žalgirio“ prisijungė tik praėjusį pirmadienį, bet komandai jau vadovavo trejose rungtynėse.

„Daug dalykų nutiko per šią savaitę. Sužaidėme trejas rungtynes, treniruočių praktiškai neturėjome, daug naujos informacijos, daug puikių žmonių. Man patinka komanda ir žaidėjai, viskas yra savo vietoje, tikrai puiki organizacija. Deja, negalėjome iškovoti pergalės Eurolygoje, bet turime nemažai problemų – žaidėjų traumos, intensyvus tvarkaraštis. Dabar galėsiu šiek tiek atsipūsti ir grįžti prie normalesnio gyvenimo ritmo“, – pridėjo specialistas.

Jau ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia Eurolygos rungtynės su Miuncheno „Bayern“. J. Zdovcą labiausiai neramina žaidėjų traumos.

„Lieka tikėtis, kad turėsiu žaidėjų, su kuriais galėsiu eiti į kovą. Dabar net neturime užtektinai žaidėjų treniruotėms. Pirmadienį mums laisva diena, nors iš aš pats norėčiau, kad turėtume treniruotę, bet žaidėjai nusipelno poilsio. Laukia tikrai sunkios rungtynės, nepadeda ir tai, kad vis dar esame be pergalių ir per daug apie tai galvojame.

Man šios rungtynės bus pirmos „Žalgirio“ arenoje, tai bus ypatinga. Darysime, ką galime geriausiai. Žinome „Bayern“ situaciją, jie taip pat nėra iškovoję pergalės“, – užbaigė J. Zdovcas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt