2021.10.17 18:21

„Bayern“ per kėlinį subombardavo Lėverkuzeno komandos vartus

LRT.lt2021.10.17 18:21

Dar vieną triuškinančią pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo Juliano Nagelsmanno treniruojama Miuncheno „Bayern“ komanda.

Bavarai išvykoje 5:1 (5:0) nepaliko jokių variantų Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkams.

„Bayern“ rungtynių formalumus išsprendė pirmajame kėlinyje, kuriame ir sumušė visus penkis įvarčius.

4-ąją ir 30-ąją minutėmis pasižymėjo Robertas Lewandowskis, 34-ąją minutę žodį tarė Thomasas Mulleris, o dar du įvarčius tarp 35-os ir 37-os minutės pridėjo Serge`as Gnabry.

Antrojo kėlinio pradžioje paguodos įvartį „Bayer“ gretose įmušė Patrikas Schickas.

„Bayern“, 7-ajame ture patyręs netikėtą pralaimėjimą, po pergalės Lėverkuzene vėl susigrąžino lyderio poziciją. Tiesa, Dortmundo „Borussia“ atsilieka tik vienu tašku.

Lėverkuzeno klubui toks triuškinantis smūgis yra netikėtas, nes iki šiol komanda buvo pralaimėjusi tik kartą.