2021.10.16 23:55

Fantastiškas sugrįžimas: dviejų įvarčių deficitą panaikinęs „Milan“ pratęsė pergalių žygį Italijoje

LRT.lt2021.10.16 23:55

Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Milan“ komanda pasiekė fantastišką pergalę ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų Italijos „Serie A“ čempionate.

Stefano Pioli treniruojama madų sostinės komanda 3:2 (0:2) palaužė „San Siro“ stadione žaidusią „Veroną“.

Svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0 – po įvartį įmušė Gianluca Caprari ir Antoninas Barakas.

Visgi „Milan“ nenuleido rankų ir sugrįžo antroje rungtynių dalyje. 59-ąją minutę šeimininkus į kovą grąžino Olivier Giroud, o 76-ąją minutę rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino Franckas Kessie.

Sutrikusi „Verona“ vos po dviejų minučių buvo priversta dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų. Po Samu Castillejo perdavimo apmaudžiai savo vartininką nuginklavo „Verona“ gynėjas Koray Gunteris, o „Milan“ džiaugėsi pergale 3:2.

Milano klubas, per aštuonerias rungtynes iškovojęs 7 pergales ir tik sykį praradęs taškus, kai sužaidė lygiosiomis su Turino „Juventus“, bent laikinam pakilo į pirmąją vietą.