2021.10.16 21:09

„Lazio“ Italijos čempionams išrašė pirmąjį pralaimėjimą

LRT.lt2021.10.16 21:09

Titulą ginantis Milano „Inter“ klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą Italijos „Serie A“ čempionate.

Madų sostinės komanda išvykoje 1:3 (1:0) pralaimėjo Romos „Lazio“ komandai, nors pastaroji dar 63-ąją minutę atsiliko 0:1.

12-ąją minutę „Inter“ į priekį išvedė Ivanas Perišius, bet 64-ąją minutę į jį vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Ciro Immobile.

81-ąją minutę „Lazio“ stadioną į euforiją pasiuntė Felipe Andersonas. Tiesa, po brazilo įvarčio užvirė karštos aistros, futbolininkai kibo vienas kitam į atlapus, mat F. Andersonas neišmušė kamuolio, kai ant žolės gulėjo vienas iš „Inter“ žaidėjų.

91-ąją minutę „Lazio“ pergalę užtvirtino Sergejus Milinkovicičius-Savičius.

„Lazio“ ekipa, kuriai diriguoja Maurizio Sarri, pakilo į penktąją vietą.

Su „Inter“ šį sezoną dirba Simone Inzaghi, kuris iki šių metų treniravo būtent „Lazio“.

„Inter“ per aštuonerias rungtynes iškovojo penkias pergales, du kartus sužaidė lygiosiomis ir dabar patyrė pralaimėjimą.