2021.10.16 19:18

Trileris Lesteryje: šeši įvarčiai ir „Manchester United“ klubo nesėkmė

atnaujinta 21.30
LRT.lt2021.10.16 19:18

Ole Gunnaro Solskjaero kėdė „Manchester United“ klube kaista. „Raudonieji velniai“ patyrė antrąjį pralaimėjimą per pastarąsias trejas rungtynes Anglijos „Premier“ lygoje.

8-ajame ture „Man Utd“ nesėkmingai metė iššūkį „Leicester City“ komandai, kuri namuose triumfavo 4:2 (1:1).

Mančesterio komanda pirmoji įsiveržė į priekį, tačiau Brendano Rodgerso auklėtiniai antroje rungtynių dalyje užkūrė įvarčių mašiną.

19-ąją minutę „Man Utd“ į priekį išvedė Masonas Greenwoodas, kaire koja atlikęs fantastišką smūgį ir nukreipęs kamuolį į vartų kampą.

Tiesa, 31-ąją minutę taip pat puikiu ir klastingu smūgiu rezultatą išlygino Youri Tielemansas.

Antrajame kėlinyje įvarčio teko palaukti iki pat 78-os minutės, tačiau laukti buvo verta – per penkių minučių atkarpą krito net trys įvarčiai.

78-ąją minutę Lesterio ekipą pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išvedė gynėjas Caglaras Soyuncu. 82-ąją minutę po traumos grįžęs Marcusas Rashfordas vėl atstatė lygybė, tačiau jau kitos atakos metu Jamie Vardy ore skriejusį kamuolį nukreipė į Davido de Gea ginamus vartus ir triumfavo kartu su sirgaliais.

91-ąją minutę „Leicester“ pergalę užtvirtino Patsonas Daka, įmušęs savo pirmąjį įvartį „Premier“ lygoje.

Per pastarąsias trejas rungtynes vos tašką iškovojęs „Man Utd“ klubas krenta į penktąją poziciją. Savo ruožtu Lesterio ekipai tai buvo pirmoji pergalė po ketverių nelaimėtų rungtynių.

Kur kas sėkmingiau sekėsi kitai Mančesterio komandai. „Machester City“ futbolininkai savo stadione 2:0 (1:0) pranoko „Burnley“.

12-ąją minutę varžovų vartus nuginklavo Bernardo Silva, o antrąjį įvartį 70-ąją minutę pridėjo Kevinas De Bruyne.

Dar kitose rungtynėse sunkią pergalę 1:0 (1:0) iškovojo ir į lyderio poziciją sugrįžo Londono „Chelsea“.

„Brentford“ rungtynių pabaigoje užgulė Londono ekipos vartus ir susikūrė užtektinai progų, tačiau svečiai sėkmingai apsigynė ir šventė pergalę, kurią nulėmė Beno Chilwello įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje.