2021.10.16 18:29

Haalandas ir Reusas vedė „Borussia“ į pergalę Bundeslygoje

LRT.lt2021.10.16 18:29

Dortmundo „Borussia“ toliau neleidžia atsipalaiduoti Miuncheno „Bayern“ klubui. „Geltonai juodi“ 8-ojo „Bundesliga“ čempionato ture 3:1 (1:0) palaužė „Mainz“.

Į pergalę „Borussia“ vedė Marco Reusas ir Erlingas Haalandas. Pirmąjį įvartį BVB kapitonas pasiekė dar 3-ąją minutę, antrąjį nuo 11 metrų žymos pridėjo E. Haalandas.

87-ąją minutę „Mainz“ sušvelnino atsilikimą, tačiau per pridėtą laiką dar vieną įvartį pelnė ir galutinį tašką padėjo E. Haalandas.

Dortmundo klubas iki rungtynių, kurias šiame ture sužais „Bayern“, šoktelėjo į pirmąją poziciją. Marco Rose`o auklėtiniai šį sezoną iškovojo šešias pergales ir patyrė dvi nesėkmes.

Lygiosiomis 1:1 (0:1) išsiskyrė „Freiburg“ ir „Leipzig“ komandos.