2021.10.16 15:19

Eurolygos naujokus baudęs Brandonas Daviesas – ketvirtojo turo MVP

LRT.lt2021.10.16 15:19

Vienas „Barcelona“ puolimo lyderių Brandonas Daviesas susižėrė Eurolygos 4-ojo turo laurus.

27 taškus, 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus ir 38 naudingumo balus akistatoje su „Monaco“ užfiksavęs amerikietis pripažintas šio turo MVP.

„Barcelona“ minėtas rungtynes laimėjo po pratęsimo 85:81, o B. Daviesas ant parketo praleido ilgiausiai – beveik 34 minutes.

38 naudingumo balai – kol kas geriausias rezultatas šiame Eurolygos sezone.

Už B. Davieso nugaros liko Madrido „Real“ bokštas Walteris Tavaresas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 9 kamuolius, išrašęs du blokus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Trečioje vietoje liko Berlyno ALBA atstovas Luke`as Sikma – 29 naud. balai (19 tšk., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).