2021.10.16 11:49

Antrą kartą per savaitę po pratęsimo laimėjęs Jasikevičius: laikas šiek tiek atsipūsti

LRT.lt2021.10.16 11:49

Dar vieną nervų karą laimėjusi „Barcelona“ pratęsė pergalių žygį Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po pratęsimo pareikalavusios kovos 85:81 palaužė „Monaco“.

Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs Š. Jasikevičius gyrė Eurolygos naujokus ir gavo taurę šampano iš jų trenerio Zvezdano Mitrovičiaus.

„Tai yra priežastis, kodėl visi treneriai myli Zvezdaną“, – su šypsena veide sakė „Barcelona“ vairininkas.

Kalbėdamas apie rungtynes, kurioje vyko nuožmi kova, Š. Jasikevičius negailėjo pagyrų šeimininkams.

„Panašių rungtynių ir tikėjomės. Žaisti išvykose visada yra sudėtinga, o „Monaco“ – puiki komanda. Ji yra gerai treniruojama ir čia žaisti yra tikrai labai sunku. Turime pasidžiaugti šia pergale ir šiek tiek atsipūsti, nes pastaruoju metu tvarkaraštis yra beprotiškas“, – tęsė Š. Jasikevičius.

Š. Jasikevičius taip pat nesutiko su žurnalisto teiginiu, kad „Monaco“ yra jauna komanda: „Jie turi Willą Thomasą, Leo Westermanną, Donatą Motiejūną ir Mike`ą Jamesą. Tai tikrai nėra jauna komanda. „Monaco“ yra subalansuota komanda – turi taškų rinkėjų ir gerų kovotojų po krepšiu. Manau, kad jie gali kovoti dėl atkrintamųjų.“

Eurolygos naujokai per ketverias rungtynes patyrė du pralaimėjimus ir iškovojo tiek pat pergalių.

Antrą pratęsimą per dvigubą savaitę žaidę Šaro auklėtiniai pergalių seriją pratęsė prieš „Monaco“